Vai veikt krūšu palielināšanu?

sieviete, kas lielas ar savu krūšu izmēru

Krūšu palielināšana ir operācija, kuras laikā tiek ievietots implants zem krūts dziedzeraudiem vai krūškurvja priekšējās sienas muskuļa, lai palielinātu krūtis, iegūtu simetrisku formu un atgūtu tilpumu, pēc grūtniecības, novecošanās vai liela svara zuduma dēļ. Daudzām sievietēm krūtis ir svarīga ķermeņa daļa, tāpēc ikdienā to izskats ir īpaši nozīmīgs.

Ieguvumi, veicot krūšu palielināšanu

Kā galveno noteikti var minēt krūšu uzlaboto formu un tvirto izskatu. Šis ir īpašs gandarījums, ja krūtis jau ilgus gadus ir sagādājušas kompleksus un nepārliecinātības sajūtu. Tas ir ieguldījums ilgtermiņā, jo implanti kalpos daudzus gadus. Arī apģērbs, it īpaši ar dekoltē, ļaus justies sievišķīgāk un pievilcīgāk.

Kā norit operācija

Operācija ir salīdzinoši ātra un nesāpīga, jo to veic vispārējā narkozē. Griezuma līnijas tiek veidotas mazāk redzamās vietās kā paduses, zem krūts vai zem areolas. Pēc operācijas 1 diennakti nepieciešams uzturēties stacionārā ārstu uzraudzībā, jo, ja radušies sarežģījumi narkozes dēļ, klīnikā ar to tikt galā būs daudz patīkamāk.

Iespējamie riski

Kā jau visas operācijas, arī krūšu palielināšana saglabā savus riska faktorus, piemēram, rētas, grumbaina āda ap tām, infekcija, sāpes krūtīs. Jākonsultējas ar savu ķirurgu, ja pēc operācijas sākas drudzis, uz krūts vai tai apkārt ir izteikts apsārtums, jo tās var būt pirmās pazīmes infekciozas saslimšanas sākumam. Tomēr izmantojot kvalitatīvus materiālus, un strādājot atbilstoši higiēnas prasībām, infekciju risks ir niecīgs.

Atveseļošanās periods

Pēc operācijas ir ieteicams nēsāt speciālus ciešus apsējus, turpmāko mēnesi – specializētu pēcoperācijas krūšturi. Tas mazinās tūsku un un uzlabos krūšu estētisko izskatu. Nepieciešamības gadījumā iespējams dzert arī pretsāpju zāles, lai atveseļošanās periods norisinātos pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk. Ja tiek veikts fiziski smags darbs, tad ar atgriešanos nebūtu jāsteidzas, tā pat ar dažādām sporta aktivitātēm.

“Ādažu privātslimnīcas” ķirurgs Dr. Jānis Zaržeckis ir veicis vairāk nekā 2000 veiksmīgas krūšu palielināšanas operācijas. Šis vieš uzticību, ka ikviens pacients nonāks profesionālā aprūpē un drošās rokās.