Gredzenu mode

ļoti savdabīgs gredzens

Lai arī gredzenu un citas rotas allaž ieteicams izvēlēties atbilstoši savai gaumei, der pārzināt arī aktuālās modes tendences, jo tas palīdzēs pieņemt lēmumu, izvēloties konkrēto dizainu. Tāpēc noskaidrojam, kādi laulību gredzeni šobrīd ir moderni.

Individualitāte

Agrāk laulību gredzenu izvēle bija ļoti vienkārša – lielākā daļa laulāto apmainījās ar vienkāršiem, identiska dizaina gredzeniem, kuri juvelierveikalos tika piedāvāti lielos apjomos. Laika gaitā gan ir kļuvis arvien skaidrāka individualitātes nozīme, tāpat arī, apzinoties, ka laulību gredzens tiek iegādāts ilgam laikam, būtiskāka kļuva gredzenu izvēle tieši atbilstoši savai gaumei.

Šobrīd joprojām aktuāli ir dzeltenā zelta gredzeni, kā arī gredzeni ar melnajiem briljantiem. Šis ir žilbinošs salikums, kas nepaliks nepamanīts ne laulību dienā, ne arī pēc tam. Tāpat populāri ir gredzeni ar senajām rakstu zīmēm, nedaudz antīks stils, tādējādi apliecinot piederību savai valstij. Gredzenu topā joprojām redzami arī komplekti – sievas pirkstā ir divi gredzeni (vienota stila saderināšanās un laulību gredzens), bet vīra – viens gredzens.

Gredzenu dažādās kombinācijas

Ir skaidrs, ka gredzena izvēlē ne vienmēr ir svarīgi būt minimālisma piekritējiem. Ieklausoties sajūtās, iespējams kombinēt ne tikai dažādus materiālus, bet pat stilus un formas. Jo modē ir daudzveidība, neierastas kombinācijas. Protams, jārēķinās, ka sarežģītākam gredzenam būs arī salīdzinoši augstākas izmaksas, taču tā kā laulību gredzens tiek pirkts ilgam laikam, tas noteikti ir to vērts. Nebaidieties kombinēt zeltu un sudrabu, papildināt tos ar melnas emaljas akcentiem, izdekorēt ar dārgakmeņiem vai varbūt veidot nelīdzenu gredzena virsmu ar specifisku gravējumu. Runājot par populārākajām kombinācijām gan šobrīd jāpiemin sarkanā un baltā zelta salikums.

Gredzena praktiskums Sekojot līdzi modei un savai gaumei, juvelierizstrādājumu interneta veikals “Gredzentiņš” eksperti gan rosina laulību gredzenu izvēlē nepiemirst par praktiskumu. Tā kā gredzens laulāto pirkstos, visticamāk, būs katru dienu, tam jābūt pietiekami izturīgam, elegantam un tādam, kas netraucē ikdienas gaitām. Ja ikdienā veicams darbs ar rokām, piemēram, radošā darbnīcā, rūpnīcā utml., labāk izvēlēties gredzenu bez dārgakmeņiem. Gredzentins.lv sortimentā atradīsies plašu dažādu modernu gredzenu klāstu.