Aprīkojuma noma

Atkritumu konteineri ir daudzveidīgi

Atkritumu konteineri ir neatņemama komponente atkritumu apsaimniekošanā. Konteiners ļauj organizēti savākt atkritumus gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Savukārt, ja veikts remonts vai būvdarbi, piemērotākais risinājums ir būvgružu konteiners. Jūsu ērtībai pieejams arī konteiners ar presi un atkritumu maisi Big-Bag. Iepazīstieties ar to parametriem un izvēlieties piemērotāko – pārējo paveiksim mēs!

 

 

 

Būvgružiem un lielgabarīta sadzīves atkritumiem paredzēti vaļēji metāla konteineri

Būvgružiem un lielgabarīta sadzīves atkritumiem paredzēti vaļēji metāla konteineri

Ja nākas saskarties ar remontdarbiem vai būvniecību, būvgruži ir neizbēgama to sastāvdaļa. Par būvgružu izvešanu parūpēsimies mēs – Jums tikai jāizvēlas piemērotākā tilpuma konteiners:

  • 7 m3;
  • 10 m3;
  • 14 m3;
  • 30 m3.

Atcerieties – jo smagāki būvgruži, jo mazāks konteiners jāizvēlas!

Plastmasas atkritumu tvertnes – dažādi izmēri dažādām vajadzībām

Plastmasas atkritumu tvertnes – dažādi izmēri dažādām vajadzībām

Loģiski, ka privātmājas iedzīvotāju vajadzībām nepieciešami daudz mazāki atkritumu konteineri nekā, piemēram, daudzdzīvokļu mājai ar vairāk nekā 100 dzīvokļiem. Lai katrs spētu iegūt savām vajadzībām atbilstošu konteineri, “Ragn-Sells” piedāvājumā atrodami šāda tilpuma atkritumu konteineri:

  • 140 litri;
  • 240 litri;
  • 370 litri;
  • 660 litri;
  • 770 litri;
  • 1100 litri.

Plastmasas konteineri ir aprīkoti ar ērtu vāku, kā arī riteņiem, kas to izmantošanu un pārvietošanu padara daudz ērtāku.

Citi pakalpojumi

Big-Bag atkritumu maisi

Big-Bag atkritumu maisi

Ja remontdarbu laikā būvgruži nav radušies ļoti lielā daudzumā, atkritumu konteineru noma nav nepieciešama – iegādājieties atkritumu maisus Big-Bag! Tie ir izgatavoti no polipropilēna un to ietilpība ir 1m3 jeb 1000 litri, bet kravnesība – 1250 kilogrami. Izvēlieties šo pakalpojumu, ja: Meklējiet lētāko risinājumu neliela apjoma būvgružu izvešanai; Esat veicis…

Sadzīves atkritumi

Sadzīves atkritumi

Kvalitatīva sadzīves atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglo ikdienu. Augstvērtīgus pakalpojumus šajā nozarē piedāvā “Ragn-Sells” – uzziniet vairāk šeit!

Bīstamie atkritumi

Bīstamie atkritumi

Lai sadzīves bīstamie atkritumi neapdraudētu dabu, Jūs un cilvēkus Jums blakus, izvēlieties profesionālu servisu – “Ragn-Sells” pakalpojumus!

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties “Ragn-Sells”!