Ragn-Sells Latvijā jauns vadītājs

Par atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA Ragn-Sells jauno vadītāju maija vidū kļuvis Agris Markss. Pirms tam viņš vairāk nekā desmit gadus sekmīgi attīstījis un vadījis Ragn-Sells īpašumā esošo SIA Lautus, izveidojot to par medicīnisko atkritumu apsaimniekošanas nozares tirgus līderi ar labu reputāciju un sekmīgiem finanšu rādītājiem.

“Vairāk nekā 100 gadu pieredze, tirgus līderpozīcijas Skandināvijā un inovatīva pieeja atkritumu apsaimniekošanā ir būtiskākie SIA Ragn-Sells konkurētspējas aspekti, kādi citiem Latvijas tirgus dalībniekiem trūkst,” saka A.Markss.

Kaut gan Latvijas atkritumu apsaimniekošanas tirgū valda sīva konkurence, A.Markss uzsver, ka Latvijā joprojām ir virkne pakalpojumu, kas mājsaimniecībām un uzņēmumiem netiek piedāvāti. Tāpēc SIA Ragn-Sells domā par jaunu pakalpojumu attīstību, kam pamatā būs uzņēmuma galvenās vērtības – rūpes par vidi un otrreizējo atkritumu pārstrāde, veicinot saudzīgu resursu izmantošanu. Kā viens no galvenajiem darbības virzieniem, kur Ragn-Sells saredz potenciālu, ir šobrīd Latvijā mazāk attīstītais publiskās un privātās partnerības sadarbības modelis.

SIA Ragn-Sells mērķis ir veicināt pārstrādē balstītu atkritumu apsaimniekošanu un paplašināt Ragn-Sells tirgus daļas Latvijā no pašreizējiem 4% līdz 20% 2022. gadā.

A.Markss uzsver arī SIA Ragn-Sells spēcīgās pozīcijas otrreizējo izejvielu jomā. Koncerna lielie mērogi tam nodrošina augstākās atkritumu šķirošanas procesā iegūto izejvielu pārdošanas cenas, kas savukārt paver iespēju piedāvāt zemākas pakalpojuma cenas Ragn-Sells klientiem arī Latvijā.

Lai gan Latvijas valdība pēdējo gadu laikā centusies uzlabot biznesa vidi valstī, ārvalstu investoriem ienākt un darboties Latvijas tirgū joprojām nav viegli, atzīst A.Markss. Galvenās problēmas ir lielā birokrātija, vēlme ierobežot konkurenci un lēnā tieslietu sistēma.

„Neraugoties uz problēmām, Ragn-Sells mērķis ir palikt Latvijas tirgū, augt un attīstīties. Esam palielinājuši ieguldījumus, aktīvi strādājam un gribam pierādīt, ka Latvija ir laba vieta investīcijām. Kā apliecinājums tam ir arī SIA Ragn-Sells nesenā uzņemšana Latvijas Ārvalstu investoru padomē,” uzsver A.Markss. „Tagad ne tikai vārdos, bet arī darbos varēsim sekmēt tādas biznesa vides veidošanu, kas balstās uz augstiem, ilgtspējīgiem, inovatīviem un atklātiem standartiem. Ļoti ceram, ka tas veicinās ne tikai uzņēmuma, bet arī visas nozares kopējo attīstību.”

Par SIA Ragn – Sells

  • SIA Ragn-Sells ir meitas uzņēmums Zviedrijas izcelsmes koncernam Ragn-Sellsforetagen AB – dinamiskam, sekmīgam uzņēmumam, kas Zviedrijā darbojas jau kopš 1881.gada, ir viens no tirgus līderiem atkritumu apsaimniekošanā un inovatīvā pārstrādē Skandināvijas valstīs un Igaunijā. Koncerna kopējais apgrozījums ir vairāk nekā 600 miljoni eiro.
  • SIA Ragn-Sells Latvijā darbojas kopš 2005.gada. Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus patlaban tas sniedz Rīgā, Baložos, Mālpilī, Vecumniekos un Rundālē. Latvijā kopš 2005.gada SIA Ragn-Sells investējis 10 miljonus eiro.
  • SIA Ragn-Sells ir viens no vadošajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Baltijā. Igaunijā uzņēmums pēdējo sešu gadu laikā ir ieguldījis 20 miljonus eiro – gan jaunās tehnoloģijās un iekārtās, gan degvielas ražotnē, gan cieto atkritumu pārstrādes projektā.

Jaunākās ziņas

Jauni tarifi sadzīves atkritumu apsaimniekošanai no 01.01.2018 Vecumnieku novadā un no 01.02.2018 Rundāles novadā

02.02.2018

SIA “Ragn-Sells” informē, ka no 2018.gada 1.janvāra ir mainījušās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas. Minētās izmaiņas saistītas ar “Dabas resursu nodokļa likumā” paredzēto dabas resursa nodokļa likmes par sadzīves atkritumu apglabāšanu pieaugumu. Atbilstoši dabas resursu nodokļa likmes izmaiņām un saskaņā ar līgumiem, kuri ir noslēgti starp apsaimniekotāju un pašvaldībām, nosacījumiem, SIA…

Svarīga informācija par semināru atcelšanu!

30.01.2018

Cienījamie klienti, informējam, ka visi šajā pusgadā ieplānotie apmācību semināri ārstniecības iestāžu darbiniekiem par potenciāli infekciozu atkritumu (VAA) apsaimniekošanas prasībām ir atcelti neparedzētu apstākļu rezultātā, lektores veselības problēmu dēļ. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ar cieņu, SIA Ragn-Sells

Jauni tarifi sadzīves atkritumu apsaimniekošanai no 01.01.2018

09.01.2018

SIA “Ragn-Sells” informē, ka no 2018.gada 1.janvāra ir mainījusies sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa. Minētās izmaiņas saistītas ar “Dabas resursu nodokļa likumā” paredzēto dabas resursa nodokļa likmes par sadzīves atkritumu apglabāšanu pieaugumu. Atbilstoši dabas resursu nodokļa likmes izmaiņām un saskaņā ar līgumiem, kuri ir noslēgti starp apsaimniekotāju un pašvaldībām, nosacījumiem, SIA…

Aicinām ārstniecības iestāžu darbiniekus apmeklēt izglītojošus seminārus!

03.01.2018

SIA Ragn-Sells Latvija turpina organizēt apmācību seminārus ārstniecības iestāžu darbiniekiem par potenciāli infekciozu atkritumu (VAA) apsaimniekošanas prasībām. Sīkāku informāciju par semināru norisi un datumiem lasiet šeit.

Darba laiks svētkos!

22.12.2017

Dārgie klienti un sadarbības partneri, informējam, ka svētku laikā mūsu darba laiks ir šāds 22. decembrī – 8:00 – 16:00 25. decembrī -Brīvs 26. decembrī -Brīvs 29. decembrī – 8:00 – 16:00 1.janvārī – Brīvs

Šķiroto atkritumu savākšanas laukums.

28.11.2017

SIA Ragn-Sells savā teritorijā Ķekavas novada “Gurnicās” ir ierīkojis šķiroto atkritumu savākšanas laukumu – pirmo šādu laukumu Ķekavas novadā. Šeit ikviens bez maksas var ērti nodot kartonu, papīru, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, metālu, baterijas un nolietotās elektropreces. Laukumā var ērti iebraukt ar automašīnu, lai šķirošanai domātos atkritumus varētu ievietot…