Ragn-Sells Latvijā jauns vadītājs

Par atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA Ragn-Sells jauno vadītāju maija vidū kļuvis Agris Markss. Pirms tam viņš vairāk nekā desmit gadus sekmīgi attīstījis un vadījis Ragn-Sells īpašumā esošo SIA Lautus, izveidojot to par medicīnisko atkritumu apsaimniekošanas nozares tirgus līderi ar labu reputāciju un sekmīgiem finanšu rādītājiem.

“Vairāk nekā 100 gadu pieredze, tirgus līderpozīcijas Skandināvijā un inovatīva pieeja atkritumu apsaimniekošanā ir būtiskākie SIA Ragn-Sells konkurētspējas aspekti, kādi citiem Latvijas tirgus dalībniekiem trūkst,” saka A.Markss.

Kaut gan Latvijas atkritumu apsaimniekošanas tirgū valda sīva konkurence, A.Markss uzsver, ka Latvijā joprojām ir virkne pakalpojumu, kas mājsaimniecībām un uzņēmumiem netiek piedāvāti. Tāpēc SIA Ragn-Sells domā par jaunu pakalpojumu attīstību, kam pamatā būs uzņēmuma galvenās vērtības – rūpes par vidi un otrreizējo atkritumu pārstrāde, veicinot saudzīgu resursu izmantošanu. Kā viens no galvenajiem darbības virzieniem, kur Ragn-Sells saredz potenciālu, ir šobrīd Latvijā mazāk attīstītais publiskās un privātās partnerības sadarbības modelis.

SIA Ragn-Sells mērķis ir veicināt pārstrādē balstītu atkritumu apsaimniekošanu un paplašināt Ragn-Sells tirgus daļas Latvijā no pašreizējiem 4% līdz 20% 2022. gadā.

A.Markss uzsver arī SIA Ragn-Sells spēcīgās pozīcijas otrreizējo izejvielu jomā. Koncerna lielie mērogi tam nodrošina augstākās atkritumu šķirošanas procesā iegūto izejvielu pārdošanas cenas, kas savukārt paver iespēju piedāvāt zemākas pakalpojuma cenas Ragn-Sells klientiem arī Latvijā.

Lai gan Latvijas valdība pēdējo gadu laikā centusies uzlabot biznesa vidi valstī, ārvalstu investoriem ienākt un darboties Latvijas tirgū joprojām nav viegli, atzīst A.Markss. Galvenās problēmas ir lielā birokrātija, vēlme ierobežot konkurenci un lēnā tieslietu sistēma.

„Neraugoties uz problēmām, Ragn-Sells mērķis ir palikt Latvijas tirgū, augt un attīstīties. Esam palielinājuši ieguldījumus, aktīvi strādājam un gribam pierādīt, ka Latvija ir laba vieta investīcijām. Kā apliecinājums tam ir arī SIA Ragn-Sells nesenā uzņemšana Latvijas Ārvalstu investoru padomē,” uzsver A.Markss. „Tagad ne tikai vārdos, bet arī darbos varēsim sekmēt tādas biznesa vides veidošanu, kas balstās uz augstiem, ilgtspējīgiem, inovatīviem un atklātiem standartiem. Ļoti ceram, ka tas veicinās ne tikai uzņēmuma, bet arī visas nozares kopējo attīstību.”

Par SIA Ragn – Sells

  • SIA Ragn-Sells ir meitas uzņēmums Zviedrijas izcelsmes koncernam Ragn-Sellsforetagen AB – dinamiskam, sekmīgam uzņēmumam, kas Zviedrijā darbojas jau kopš 1881.gada, ir viens no tirgus līderiem atkritumu apsaimniekošanā un inovatīvā pārstrādē Skandināvijas valstīs un Igaunijā. Koncerna kopējais apgrozījums ir vairāk nekā 600 miljoni eiro.
  • SIA Ragn-Sells Latvijā darbojas kopš 2005.gada. Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus patlaban tas sniedz Rīgā, Baložos, Mālpilī, Vecumniekos un Rundālē. Latvijā kopš 2005.gada SIA Ragn-Sells investējis 10 miljonus eiro.
  • SIA Ragn-Sells ir viens no vadošajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Baltijā. Igaunijā uzņēmums pēdējo sešu gadu laikā ir ieguldījis 20 miljonus eiro – gan jaunās tehnoloģijās un iekārtās, gan degvielas ražotnē, gan cieto atkritumu pārstrādes projektā.

Jaunākās ziņas

Šķiroto atkritumu savākšanas laukums.

28.11.2017

SIA Ragn-Sells savā teritorijā Ķekavas novada “Gurnicās” ir ierīkojis šķiroto atkritumu savākšanas laukumu – pirmo šādu laukumu Ķekavas novadā. Šeit ikviens bez maksas var ērti nodot kartonu, papīru, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, metālu, baterijas un nolietotās elektropreces. Laukumā var ērti iebraukt ar automašīnu, lai šķirošanai domātos atkritumus varētu ievietot…

Darba laiks svētkos!

14.11.2017

Dārgie klienti un sadarbības partneri, informējam, ka saistībā ar Valsts svētkiem ir šādas izmaiņas mūsu darba laikos: 17.novembrī – 8:00 – 16:00 20.novembrī – Brīvs Priecīgus svētkus! Ar cieņu, SIA Ragn-Sells

Zviedrijas vēstniecības pārstāvji viesojās SIA Ragn-Sells

10.11.2017

3.novembrī pie mums viesojās Zviedrijas vēstniecības Latvijā pārstāvji. Viņi ir ļoti ieinteresēti darīt visu, lai nodrošinātu planētas ilgtspējīgu nākotni. Šīs vizītes laikā vēstniecības pārstāvjiem bija iespēja uzzināt daudz jauna par atkritumu pārstrādi un šķirošanu, uzdot sev aktuālos jautājumus kā arī redzēt klātienē mūsu ražotni un kā tajā notiek atkritumu šķirošana.

Aicinām apmeklēt semināru 27.oktobrī

24.10.2017

SIA Ragn-Sells piedāvā apmācību semināru 27.oktobrī  Ārstniecības iestāžu darbiniekiem, ģimenes ārstiem un mājas aprūpes speciālistiem par potenciāli infekciozu atkritumu (VAA) apsaimniekošanas prasībām: Apmācību seminārā dalībniekiem būs iespēja: Redzēt atkritumu pārstrādes procesu klātienē un TEMPICO ROTOCLAVE darbību; Uzzināt kā ikdienā strādāt atbilstoši likumdošanas prasībām; Iegūt atbildes par Jums interesējošiem jautājumiem no…

Piedalīsimies LSSA izglītojošajā dienas seminārā “Kosmētisko injekciju aktualitātes”

21.09.2017

25.septembrī SIA Ragn-Sells piedalīsies Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas izglītojošajā dienas seminārā “Kosmētisko injekciju aktualitātes”. Semināra dalībniekiem būs iespēja pieteikties mūsu pakalpojumam “Veselības aprūpes atkritumu savākšana un utilizācija”, kā arī klātienē iepazīties ar mūsu piedāvātajiem taras veidiem un uzdot aktuālos jautājumus. Semināra programma: 10.00 – 12.00 – Dr. Sandra Eglīte Infekciju…

Nododiet nederīgās zāles aptiekā!

29.08.2017

Nederīgie medikamenti ir bīstami atkritumi, tādēļ tos nekādā gadījumā nedrīkst mest pie sadzīves atkritumiem vai kanalizācijā, jo pretējā gadījumā tiek nodarīts liels kaitējums videi, jo medikamentu aktīvās vielas nonāk augsnē, gaisā un gruntsūdeņos, arī dzīvnieki tos var nejauši apēst un saindēties. Zāles kļūst nederīgas, ja: beidzies derīguma termiņš nav zināms…