Vēsture

Pirms vairāk nekā 100 gadiem Zviedrijā, Stokholmas pievārtē vīrs vārdā Amandus Zakarias Sellbergs uzsāka transporta biznesu ar vienu zirga pajūgu. Viņa galvenais princips bija ar prieku apkalpot savus klientus un, neskatoties uz grūtībām, turēt tiem dotos solījumus.

1928.gadā viņa dēls Ragnārs Sellbergs uzņēmumā ieviesa jaunu pakalpojumu veidu – atkritumu izvešanu. No Ragnāra Sellberga vārda ir cēlies firmas pašreizējais nosaukums, kas pazīstams ne tikai Zviedrijā, bet arī Dānijā, Norvēģijā, Polijā, Igaunijā un Latvijā – valstīs, kur darbojas Ragn-Sells meitasuzņēmumi.

Saudzīgi pret vidi un rūpēs par klientiem

Tur, kur citi redz atkritumus, Ragn-Sells saskata vērtīgus resursus. Ilgajā darbības laikā kompānija izstrādājusi metodes atkritumu šķirošanai, nodrošinot to nodošanu pārstrādei un atgriešanos ekonomiskajā apritē otrreizējo izejvielu veidā.

No maza uzņēmuma Ragn-Sells ir izaudzis par starptautisku atkritumu apsaimniekošanas un vides risinājumu kompāniju. Ragn-Sells joprojām ir Sellbergu ģimenes uzņēmums, kas strādā saskaņā ar principu – ar prieku apkalpot klientus, turēt doto vārdu un vienmēr meklēt iespējas uzlabot servisu.

Kopējais grupas apgrozījums gada laikā ir vairāk nekā 510 milj.EUR. Koncernā kopā strādā vairāk nekā 2000 darbinieki.

Ragn-Sells Latvija

2005. gadā Ragn-Sells ienāca Latvijā ar jaunu pieeju atkritumu apsaimniekošanai. Galvenā ideja – piedāvāt kvalitatīvu servisu ar augstāku pievienoto vērtību. Atkritumu šķirošana to rašanās vietā, izvešanas grafiku rūpīga plānošana, atskaites par apsaimniekotajiem atkritumiem un Ragn-Sells darbinieka klātbūtne uzņēmumā ļauj klientam vairāk laika veltīt tiešajam biznesam un racionālāk izmantot resursus.

2014.gada 7.maijā SIA “Ragn-Sells” iegādājās uzņēmumu SIA “Vides Konsultāciju Birojs – Serviss”, kurš sniedz dažāda veida vakuumtehnikas pakalpojumus un kura rīcībā ir Latvijā modernākais un plašākais nozares tehnikas un aprīkojuma klāsts.

2015.gada 22.janvārī SIA “Ragn-Sells” iegādājās uzņēmumu SIA “Lautus”, kurš nodarbojas ar Veselības aprūpes un bīstamo atkritumu utilizāciju un pārstrādi.