Saderināšanās gredzens dzīves laikā ir tikai viens

ļoti skaists saderināšanās gredzens, kas ielikts rozē

Ir tādi dzīves brīži, kurus cenšamies veidot pavisam īpašus, apzinoties, ka tās būs atmiņas visam mūžam. Viens no tādiem, iespējams, ir arī saderināšanās. Šajā brīdī it visam ir nozīme, bet viens no priekšmetiem, kam tā ir vislielākā, ir saderināšanās gredzens – vienīgais, īpašais, skaistākais. Kā to atrast?

Ievākt informāciju

Būtiskākais uzdevums pirms saderināšanās gredzena izvēles un iegādes ir maksimāli daudz informācijas ievākšana par tā valkātāju. Nav pat nepieciešams uzdot aizdomīgus jautājumus, der pavērot saderinātās paradumus un gaumi. Ir vērts noskaidrot, kādas rotas visbiežāk izvēlas gredzena topošā valkātāja. Vai priekšroku dod zeltam, sudrabam vai kādam citam metālam, vai labprātāk izvēlas klasiskas vai kāda cita stila rotas, vai nēsā dārgakmeņus vai labāk izvēlas neuzkrītošas rotas? Skaidrs, ka gredzena izvēles darbs būs vienkāršāks, ja nolemts iegādāties vienkāršu gredzenu bez dārgakmeņiem, bet, ja izlemjat par labu dārgakmeņiem, jāņem vērā vēl vairāki kritēriji, piemēram, šķautnes, dzidrums, krāsa un karāti – tas viss noteiks arī cenu. Der padomāt arī par gredzena formu – iztēlojieties konkrētās sievietes roku, apģērba stilu un gredzenu pirkstā, tā būs vislabāk sajust, vai konkrētais dārgakmens piestāv valkātājai. Savukārt sarežģītākais uzdevums droši vien ir gredzena izmēra noteikšana. Ja nav iespējams to uzzināt, aplūkojot kādu esošu gredzenu, būs jāliek lietā viltība.

Runāt ar pārdevēju

Juvelieru veikalos lielākoties strādā tiešām zinoši pārdevēji un konsultanti, kuri ir gatavi atbildēt uz dažādiem pircēju jautājumiem par rotām. Izmantojiet to! Parunājot ar cilvēku no malas, reizēm ir vieglāk pieņemt lēmumu, izzināt piedāvājuma specifiku un citas nianses. Droši informējiet pārdevēju arī par plānoto budžetu, lai saņemtu atbalstu konkrētajām vajadzībām piemērotākā gredzena izvēlē. Iegādājoties gredzenu, var jautāt arī apliecinājumu, ka šis gredzens tiešām ir autentisks, atbilstošs cerētajai kvalitātei, par to liecina gan gravējumi gredzenā, gan atsevišķos gadījumos arī sertifikāti un dokumenti.

Uzvilkt pirkstā

Kad gredzens izvēlēts, atliek vien sarīkot saderināšanās notikumu un vilkt to pirkstā. Kurā pirkstā? Jau izsenis tiek uzskatīts, ka saderināšanās gredzens tiek vilkts kreisās rokas zeltnesī, taču pilnīgi noteikti svarīgākais ir pāra stils un noskaņojums un gaume.