Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi ir veids, kā parūpēties par grūti aizsniedzamu vietu (tvertņu, cauruļvadu) tīrību un diagnostiku. Ielūkojies “Ragn-Sells” klāstā!

Vakuumtehnikas pakalpojumi plašā klāstā

SIA “Ragn-Sells” piedāvājumā atrodami šādi vakuumtehnikas pakalpojumi:

 • Tvertņu tīrīšana un mazgāšana;
 • Cauruļvadu TV diagnostika;
 • Cauruļvadu TV diagnostika jaunos objektos;
 • Attīrīšanas iekārtu apkope.

Ja esat nonācis situācijā, kad nepieciešami vakuumtehnikas pakalpojumi, ieteicams izvēlēties profesionālu darbinieku pakalpojumus – tādējādi nepieciešamās darbības tiks paveiktas ātrāk un kvalitatīvāk.

Tvertņu tīrīšana un mazgāšana

Mūsu tehniskais aprīkojums un pieredze ļauj veikt naftas un citu ķīmisku vielu, kā arī ļoti specifisku tvertņu un rezervuāru kopšanu, piemēram, pārtikas produktu un graudaugu glabāšanas tvertņu mazgāšanu un tīrīšanu.

Atkarībā no tvertnes lieluma un tajā glabājamo vielu īpašībām, mēs izvēlamies piemērotāko tīrīšanas tehnoloģiju. Tvertņu tīrīšana ir svarīga tādēļ, lai tajā glabājamie produkti nezaudētu savas īpašības.

Cauruļvadu tīrīšana

Bieži kanalizācijas cauruļu tīrīšana ir problēmas (aizsprostota kanalizācija vai notekūdeņu sistēma u.c.) seku likvidēšana. Mūsu speciālisti kanalizācijas caurules iesaka tīrīt regulāri – tādā veidā Jūs izvairīsieties no zaudējumiem, ko rada jau aizsprostotas kanalizācijas caurules vai sabojātas kanalizācijas tīrīšanas iekārtas.
Mēs piedāvājam veikt šādu cauruļvadu tīrīšanu:

 • saimnieciskās kanalizācijas,
 • rūpniecības notekūdeņu un cauruļvadu tīklu,
 • privāto cauruļvadu tīklu,
 • lietusūdens kanalizācijas sistēmas.

Atbilstoši aizsprostojuma veidam, mēs izvēlamies piemērotāko metodi problēmas risinājumam. Mūsu rīcībā ir moderna tehnika, kas mums ļauj efektīvi likvidēt dažādu veidu nosprostojumu cauruļvados ar augstspiediena skalošanas tehnoloģiju, izmantojot hidrodinamiskās automašīnas.

Cauruļvadu TV diagnostika

Cauruļvadu TV diagnostika palīdz noteikt cauruļvadu tehnisko stāvokli, konstatējot bojātās vai aizsprostotās vietas.

Cauruļvadu TV diagnostika var precīzi norādīt bojājuma vietu un veidu cauruļvadā, tādējādi palīdzot rast piemērotāko risinājumu problēmas iespējami ātrai un finansiāli efektīvai novēršanai.

Mūsu rīcībā ir moderna, Eiropas līmenim atbilstoša cauruļvadu TV diagnostikas aparatūra, kas sniegs precīzu un detalizētu informāciju par pētāmo cauruļvadu sistēmu.

 

Mēs veicam arī cauruļvadu TV diagnostiku jaunos objektos.

Šo pakalpojumu iesakām izmantot visiem pasūtītājiem pirms būvniecības darbu akceptēšanas un kanalizāciju tīklu nodošanas ekspluatācijā. Nereti būvniecības procesā cauruļvados nonāk dažādi būvgruži, kas pēc tam var nodarīt lielus zaudējumus Jūsu nupat uzceltajai ēkai. Parasti cauruļvadu TV diagnostiku veicam lietus ūdens kanalizācijas un citās ārējās cauruļvadu sistēmās. Konsultējieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu precīzas cauruļvadu TV diagnostikas izmaksas un iespējas!

Attīrīšanas iekārtu apkope

Arī attīrīšanas iekārtas ir regulāri jāapkopj. Mēs nodrošināsim tādu apkopi, lai Jūsu attīrīšanas iekārtas strādātu nevainojami un neradītu kaitējumu videi un cilvēkiem.
Mēs piedāvājam apkopt attīrīšanas iekārtas pie:

 • privātmājām,
 • biroju un uzņēmumu ēkām,
 • daudzdzīvokļu mājām,
 • ražotnēm,
 • degvielas uzpildes stacijām, naftas bāzēm un termināļiem;
 • viesnīcām un viesu namiem.

Attīrīšanas iekārtu apkopē iespējams konstatēt bojājumus, kuri nākotnē varētu radīt kaitējumu. Savlaicīga bojājumu likvidēšana aiztaupīs Jums finanšu līdzekļus un nepatīkamas situācijas nākotnē. Konsultējieties ar mūsu speciālistiem, lai rastu lietderīgāko attīrīšanas iekārtu apkopes risinājumu, proti, lai tas notiktu efektīvi, savlaicīgi un netraucētu Jūsu uzņēmējdarbībai vai ikdienas gaitām.

Citi pakalpojumi

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties “Ragn-Sells”!

Celtniecības atkritumi

Celtniecības atkritumi

Remontdarbu laikā celtniecības atkritumi ir neizbēgami, taču no tiem iespējams efektīvi izvairīties, piesakot būvgružu izvešanu “Ragn-Sells”!

Bīstamie_atkritumi_ragnsells
Bīstamie atkritumi

Bīstamie atkritumi

Lai sadzīves bīstamie atkritumi neapdraudētu dabu, Jūs un cilvēkus Jums blakus, izvēlieties profesionālu servisu – “Ragn-Sells” pakalpojumus!

Aprīkojuma noma

Aprīkojuma noma

Vajadzīga aprīkojuma noma atkritumu savākšanai? Izvēlieties “Ragn-Sells” pakalpojumus – mēs piedāvājam dažāda veida atkritumu konteinerus un maisus!

Sadzīves atkritumi

Sadzīves atkritumi

Kvalitatīva sadzīves atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglo ikdienu. Augstvērtīgus pakalpojumus šajā nozarē piedāvā “Ragn-Sells” – uzziniet vairāk šeit!

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi pieprasa īpašu uzmanību – tie var radīt kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem un videi. “Ragn-Sells” piedāvā medicīnas atkritumu utilizāciju!

Kompleksie pakalpojumi

Kompleksie pakalpojumi

Specifiskiem atkritumiem lielā apjomā piemērots risinājums ir “Ragn-Sells” piedāvātie kompleksie pakalpojumi. Parūpējieties par vidi – sadarbojieties ar mums!

Ražošanas atkritumi

Ražošanas atkritumi

Jūsu pārziņā ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ražošanu? “Ragn-Sells” ražošanas atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglos Jūsu ikdienu!