Sadzīves atkritumi

Atkritumu izvešana ir pakalpojums, bez kura mūsdienās iztikt ir praktiski neiespējami. SIA „Ragn-Sells” piedāvājumā ir sadzīves atkritumu apsaimniekošana uzņēmumiem. Sadzīves atkritumu uzkrāšanai mēs saviem klientiem piedāvājam dažāda izmēra konteinerus un preskonteinerus.

Samaziniet atkritumu apjomu un palīdziet dabai šķirojot!

Mūsdienās, kad ar apkārtējo vidi saistītās problēmas kļūst arvien aktuālākas, svarīgi atcerēties par atkritumu šķirošanas nozīmi un tās labvēlīgo ietekmi uz dabu.
SIA „Ragn-Sells” veic šādu otrreizējo izejvielu apsaimniekošanu:

  • Papīrs;
  • Kartons;
  • Plēve;
  • Plastmasa;
  • Stikls;
  • Metāls u.c.

Jūsu uzņēmumam pēc konsultācijas tiks izstrādāts Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošākais piedāvājums. Jūsu ieguvums? Samazināsies atkritumu apjoms, un līdz ar to – arī Jūsu izmaksas!

Atkritumu konteineri – kā izvēlēties piemērotāko izmēru?

Lai sadzīves atkritumi un atkritumu izvešana neradītu liekas problēmas, svarīgi izvēlēties piemērotu konteineri. Mūsu piedāvājumā ir dažādu izmēru plastmasas konteineri – sākot ar 140 litru un beidzot ar 1100 litru ietilpību.
Izvēloties Jūsu uzņēmumam piemērotāko konteineri, ņemiet vērā:

  • Atkritumu apjomu, kas rodas ikdienā – vidēji vienā virtuves atkritumu tvertnē ietilpst 40 litri sadzīves atkritumu (protams, tvertņu izmēri var krasi mainīties);
  • Jo ietilpīgāks konteineris, jo vairāk vietas Jūsu uzņēmuma teritorijā tas aizņems;
  • Nozīmīgs faktors ir arī atkritumu izvešanas biežums – ja vēlaties, lai atkritumi tiktu izvesti retāk, jāizvēlas lielāks konteineris.

SIA “Ragn-Sells” klāstā esošie konteineri ir izgatavoti no augstvērtīgiem materiāliem, ievērojot augstākos kvalitātes standartus.

Citi pakalpojumi

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties “Ragn-Sells”!

Celtniecības atkritumi

Celtniecības atkritumi

Remontdarbu laikā celtniecības atkritumi ir neizbēgami, taču no tiem iespējams efektīvi izvairīties, piesakot būvgružu izvešanu “Ragn-Sells”!

Bīstamie_atkritumi_ragnsells
Bīstamie atkritumi

Bīstamie atkritumi

Lai sadzīves bīstamie atkritumi neapdraudētu dabu, Jūs un cilvēkus Jums blakus, izvēlieties profesionālu servisu – “Ragn-Sells” pakalpojumus!

Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi ir veids, kā parūpēties par grūti aizsniedzamu vietu (tvertņu, cauruļvadu) tīrību un diagnostiku. Ielūkojies “Ragn-Sells” klāstā!

Aprīkojuma noma

Aprīkojuma noma

Vajadzīga aprīkojuma noma atkritumu savākšanai? Izvēlieties “Ragn-Sells” pakalpojumus – mēs piedāvājam dažāda veida atkritumu konteinerus un maisus!

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi pieprasa īpašu uzmanību – tie var radīt kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem un videi. “Ragn-Sells” piedāvā medicīnas atkritumu utilizāciju!

Kompleksie pakalpojumi

Kompleksie pakalpojumi

Specifiskiem atkritumiem lielā apjomā piemērots risinājums ir “Ragn-Sells” piedāvātie kompleksie pakalpojumi. Parūpējieties par vidi – sadarbojieties ar mums!

Ražošanas atkritumi

Ražošanas atkritumi

Jūsu pārziņā ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ražošanu? “Ragn-Sells” ražošanas atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglos Jūsu ikdienu!