Ražošanas atkritumi

Mēs izstrādāsim kompleksu atkritumu apsaimniekošanas risinājumu atbilstoši Jūsu uzņēmuma un biznesa specifikai. Varam nodrošināt pilnu pakalpojumu spektru – mums ir gan nepieciešamās tehnoloģijas un zināšanas, gan profesionāli darbinieki!

Mēs, “Ragn-Sells” komanda:

  • Kontrolējam atkritumu plūsmas;
  • Šķirojam ražošanas atkritumus;
  • Rūpējamies par vērtīgajiem atkritumiem (otrreizējām izejvielām);
  • Visus procesus veicam tā, lai tiktu ievērota gan Jūsu uzņēmuma, gan vides politika.

Rezultātā tiek radīta pārskatāma, izmērāma un ērta atkritumu apsaimniekošanas sistēma, kā arī tiek nodrošināts, ka atkritumu apsaimniekošanas process ir rentabls un efektīvs.

Jūs varat būt pārliecināti, ka par atkritumiem parūpēsimies profesionāli. Pastāstiet mums, kādas ir jūsu vajadzības – mēs izstrādāsim piemērotāko risinājumu!

Lūdzu, sazinieties ar mums!

Citi pakalpojumi

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties “Ragn-Sells”!

Celtniecības atkritumi

Celtniecības atkritumi

Remontdarbu laikā celtniecības atkritumi ir neizbēgami, taču no tiem iespējams efektīvi izvairīties, piesakot būvgružu izvešanu “Ragn-Sells”!

Bīstamie_atkritumi_ragnsells
Bīstamie atkritumi

Bīstamie atkritumi

Lai sadzīves bīstamie atkritumi neapdraudētu dabu, Jūs un cilvēkus Jums blakus, izvēlieties profesionālu servisu – “Ragn-Sells” pakalpojumus!

Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi ir veids, kā parūpēties par grūti aizsniedzamu vietu (tvertņu, cauruļvadu) tīrību un diagnostiku. Ielūkojies “Ragn-Sells” klāstā!

Aprīkojuma noma

Aprīkojuma noma

Vajadzīga aprīkojuma noma atkritumu savākšanai? Izvēlieties “Ragn-Sells” pakalpojumus – mēs piedāvājam dažāda veida atkritumu konteinerus un maisus!

Sadzīves atkritumi

Sadzīves atkritumi

Kvalitatīva sadzīves atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglo ikdienu. Augstvērtīgus pakalpojumus šajā nozarē piedāvā “Ragn-Sells” – uzziniet vairāk šeit!

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi pieprasa īpašu uzmanību – tie var radīt kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem un videi. “Ragn-Sells” piedāvā medicīnas atkritumu utilizāciju!

Kompleksie pakalpojumi

Kompleksie pakalpojumi

Specifiskiem atkritumiem lielā apjomā piemērots risinājums ir “Ragn-Sells” piedāvātie kompleksie pakalpojumi. Parūpējieties par vidi – sadarbojieties ar mums!