Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties “Ragn-Sells”!

 

SIA Ragn-Sells savā teritorijā Ķekavas novada “Gurnicās” ir ierīkojis šķiroto atkritumu savākšanas laukumu – pirmo šādu laukumu Ķekavas novadā. Uzzini vairāk par to šeit.

Otrreizējās izejvielas – nopelnīt vari arī ar atkritumiem!

Lai gan iespēja nopelnīt ar otrreizējo pārstrādi lielākajai daļai cilvēku asociējas ar metāla pārdošanu, tā nebūt nav vienīgā opcija. Plastmasa, kartons, papīrs, eļļas pārpalikumi, plēves – mēs no Jums savāksim arī šīs izejvielas un atsevišķos gadījumos – piedāvāsim samaksu. Neizmetiet naudu miskastē – nopelniet un palīdziet dabai!

Papīrs – viens no populārākajiem atkritumu veidiem

SIA “Ragn-Sells” ir uzņēmums, kas rūpējas par vidi, un tieši tādēļ mēs piedāvājam arī atkritumu šķirošanai paredzētos konteinerus. Viens no visvairāk pieprasītākajiem konteineriem ir papīram paredzētais – to galvenokārt izmanto uzņēmumi, kas ikdienā izmanto daudz papīra, piemēram, tiopogrāfijas, biroji, kā arī skolas un noliktavas.

Turklāt, ja papīra apjoms ir liels (vairāk nekā tonna), mēs Jums samaksāsim, taču – materiālam, kuru nodosiet, jābūt sausam!

Uzziniet vairāk par iepirkuma cenām, rakstot uz info.latvia@ragnsells.com vai zvanot uz tālruni 80000288!

Eļļas atkritumi

Diemžēl, vairāki cilvēki joprojām izvēlas eļļu un ar to saistītos atkritumus izliet vai sadedzināt, nenojaušot, cik lielu kaitējumu tas nodara apkārtējai videi. Turklāt, vairāki eļļas veidi klasificējas kā bīstamie atkritumi:

  • Bioloģiski viegli noārdāmā mašīneļļa;
  • Disperģētā eļļa;
  • Sintētiskās mašīnapstrādes eļļas;
  • Hidrauliskās eļļas, kas satur polihlorētos bifenilus (PHB) vai polihlorētos terfenilus (PHT) u.c.

Parūpējieties par savu veselību un dabu, nododot eļļas atkritumus mums!

Iegādājamies arī cepamo eļļu (75 – 100 EUR tonnā + PVN). Tomēr jāņem vērā, ka:

  • Eļļā nedrīkst atrasties gatavošanas laikā radušies svešķermeņi, kuru izmērs ir lielāks par 20 mm;
  • Eļļas saturā nedrīkst būt vairāk par 10% ūdens.

Savukārt, ja Jūs vēlaties nodot cepamo eļļu nelielos daudzumos (mazāk par 100 litriem), varat to nogādāt uz jebkuru atkritumu staciju – tur eļļu pieņems bez maksas.

Kur cepamā eļļa tiek izmantota atkārtoti?
Cepamo eļļu pēc tās nodošanas attīra un apstrādā, lai vēlāk izmantotu, piemēram, motorzāģu eļļas izgatavošanai.

Citi pakalpojumi

Celtniecības atkritumi

Celtniecības atkritumi

Remontdarbu laikā celtniecības atkritumi ir neizbēgami, taču no tiem iespējams efektīvi izvairīties, piesakot būvgružu izvešanu “Ragn-Sells”!

Bīstamie_atkritumi_ragnsells
Bīstamie atkritumi

Bīstamie atkritumi

Lai sadzīves bīstamie atkritumi neapdraudētu dabu, Jūs un cilvēkus Jums blakus, izvēlieties profesionālu servisu – “Ragn-Sells” pakalpojumus!

Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi

Vakuumtehnikas pakalpojumi ir veids, kā parūpēties par grūti aizsniedzamu vietu (tvertņu, cauruļvadu) tīrību un diagnostiku. Ielūkojies “Ragn-Sells” klāstā!

Aprīkojuma noma

Aprīkojuma noma

Vajadzīga aprīkojuma noma atkritumu savākšanai? Izvēlieties “Ragn-Sells” pakalpojumus – mēs piedāvājam dažāda veida atkritumu konteinerus un maisus!

Sadzīves atkritumi

Sadzīves atkritumi

Kvalitatīva sadzīves atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglo ikdienu. Augstvērtīgus pakalpojumus šajā nozarē piedāvā “Ragn-Sells” – uzziniet vairāk šeit!

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi

Veselības aprūpes atkritumi pieprasa īpašu uzmanību – tie var radīt kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem un videi. “Ragn-Sells” piedāvā medicīnas atkritumu utilizāciju!

Kompleksie pakalpojumi

Kompleksie pakalpojumi

Specifiskiem atkritumiem lielā apjomā piemērots risinājums ir “Ragn-Sells” piedāvātie kompleksie pakalpojumi. Parūpējieties par vidi – sadarbojieties ar mums!

Ražošanas atkritumi

Ražošanas atkritumi

Jūsu pārziņā ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ražošanu? “Ragn-Sells” ražošanas atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglos Jūsu ikdienu!