Sadzīves atkritumi

Atkritumu izvešana ir pakalpojums, bez kura mūsdienās iztikt ir praktiski neiespējami. SIA „Ragn-Sells” piedāvājumā ir sadzīves atkritumu apsaimniekošana gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Sadzīves atkritumu uzkrāšanai mēs saviem klientiem piedāvājam dažāda izmēra konteinerus un preskonteinerus.

 

Reģioni, kuros strādājam

Mūsu pakalpojumi pieejami vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Mālpilī, Rundālē un citviet. Uzziniet vairāk, izvēloties attiecīgo reģionu kartē!

Ko sevī ietver atkritumu apsaimniekošanas likums?

Lai atkritumu apsaimniekošana norisinātos organizēti, Latvijā ir izdoti vairāki ar šo nozari saistīti likumi, taču galvenais no tiem ir Atkritumu apsaimniekošanas likums, kas nosaka vairākus ar attiecīgo jomu saistītus procesus, piemēram:

 • Definē ar atkritumu apsaimniekošanu saistītos terminus;
 • Nosaka atkritumu apsaimniekošanas kārtību;
 • Nosaka atkritumu radītāju, apsaimniekotāju un valdītāju pienākumus u. c.

Ja Jūs esat atbildīgs par atkritumu apsaimniekošanu, Atkritumu apsaimniekošanas likums spēs sniegt ļoti noderīgu informāciju.

Samaziniet atkritumu apjomu un palīdziet dabai šķirojot!

Mūsdienās, kad ar apkārtējo vidi saistītās problēmas kļūst arvien aktuālākas, svarīgi atcerēties par atkritumu šķirošanas nozīmi un tās labvēlīgo ietekmi uz dabu.
SIA „Ragn-Sells” veic šādu otrreizējo izejvielu apsaimniekošanu:

 • Papīrs;
 • Kartons;
 • Plēve;
 • Plastmasa;
 • Stikls;
 • Metāls u.c.

Klientam pēc konsultācijas tiks izstrādāts viņa vajadzībām un vēlmēm atbilstošākais piedāvājums. Jūsu ieguvums? Samazināsies atkritumu apjoms, un līdz ar to – arī Jūsu izdevumi!

Atkritumu konteineri – kā izvēlēties piemērotāko izmēru?

Lai sadzīves atkritumi un atkritumu izvešana neradītu liekas problēmas, svarīgi izvēlēties piemērotu konteineri. Mūsu piedāvājumā ir dažādu izmēru plastmasas konteineri – sākot ar 140 litru un beidzot ar 1100 litru ietilpību.
Izvēloties piemērotāko konteineri, ņemiet vērā:

 • Atkritumu apjomu, kas rodas ikdienā – vidēji vienā virtuves atkritumu tvertnē ietilpst 40 litri sadzīves atkritumu (protams, tvertņu izmēri var krasi mainīties);
 • Jo ietilpīgāks konteineris, jo vairāk vietas pagalmā tas aizņems;
 • Nozīmīgs faktors ir arī atkritumu izvešanas biežums – ja vēlaties, lai atkritumi tiktu izvesti retāk, jāizvēlas lielāks konteineris.

SIA “Ragn-Sells” klāstā esošie konteineri ir izgatavoti no augstvērtīgiem materiāliem, ievērojot augstākos kvalitātes standartus.

Citi pakalpojumi

Big-Bag atkritumu maisi

Big-Bag atkritumu maisi

Ja remontdarbu laikā būvgruži nav radušies ļoti lielā daudzumā, atkritumu konteineru noma nav nepieciešama – iegādājieties atkritumu maisus Big-Bag! Tie ir izgatavoti no polipropilēna un to ietilpība ir 1m3 jeb 1000 litri, bet kravnesība – 1250 kilogrami. Izvēlieties šo pakalpojumu, ja: Meklējiet lētāko risinājumu neliela apjoma būvgružu izvešanai; Esat veicis…

Aprīkojuma noma

Aprīkojuma noma

Vajadzīga aprīkojuma noma atkritumu savākšanai? Izvēlieties “Ragn-Sells” pakalpojumus – mēs piedāvājam dažāda veida atkritumu konteinerus un maisus

 

 

Bīstamie atkritumi

Bīstamie atkritumi

Lai sadzīves bīstamie atkritumi neapdraudētu dabu, Jūs un cilvēkus Jums blakus, izvēlieties profesionālu servisu – “Ragn-Sells” pakalpojumus!

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas

Otrreizējās izejvielas iespējams lietot atkārtoti, tādēļ šo atkritumu nodošana ir īpaši svarīga. Sāciet rūpēties par dabu jau tagad – izvēlieties “Ragn-Sells”!